wtorek, 19 listopada 2013

DZIĘ - KU - JE - MYYY

Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się☺ Jak chyba wszystkie rodziny, które starają się rozgromić taki czy inny rodzaj niepełnosprawności, my również oczekujemy niecierpliwie na początek listopada. Wtedy dowiadujemy się czy coś z puli 1% pojawiło się na Zoszkowym subkoncie i de facto rozstrzyga się kolejny rok zajęć terapeutycznych.
Już wiemy, że podarowaliście naszej Zosi kolejny rok rehabilitacji ruchowej, Halliwick'a, SI, a także możliwość pewnych roszad sprzętowych, które czekają nas niebawem. Spróbujemy również terapii według metody Tomatisa, wprowadzimy na stałe terapię cranio - sacralną. Może uda się przekonać Zosię do piesków w ramach dogoterapii?


Baaardzo dziękujemy Wam za każdy grosz, który trafił na Zoszkowe subkonto! Bez Was nasza droga byłaby praktycznie niemożliwa.
Przyznam szczerze, że zaczynając pisać bloga mimo wszystko wierzyłam w większe postępy w rozwoju Zosi. Codzienność lubi jednak zaskakiwać solidnie trenując cierpliwość. Wiem, że jeszcze bardzo długa droga przed nami. Tym bardziej cieszymy się, że jesteście i towarzyszycie nam w tych kolejnych kroczkach. Być może nie jest spektakularnie, ale małe - wielkie sukcesy są dla nas bardzo ważne i dają siłę by się nie poddawać. 
Dzięki Wam możliwe jest przełamywanie blokad i szukanie nowych sposobów otwierania się Zoszki na świat. Nie ma jednego wzoru. Żadna metoda nie sprawdza się w 100%. Mam wrażenie, że czeka nas intensywna praca patchworkowa, żeby opracować specjalną metodę komunikowania się dla Zosi. 
Nie mam pojęcia co przyniesie kolejny dzień, ale wiem, że przez następny rok mamy możliwość mierzenia się z naszą codziennością z podniesionym czołem ☺ Bardzo Wam za to dziękujemy!

1% przywędrował na subkonto Zoszki z urzędów:
Olesno, Gliwice, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Bydgoszcz, Łódź, Piaseczno, Mielec, Rybnik, Pszczyna, Żory, Legnica, Lubań, Zgorzelec, Nowy Targ, Nakło nad Notecią, Biała Podlaska, Będzin, Warszawa, Chorzów, Bielsko – Biała, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Toruń, Wrocław, Żywiec, Katowice, Częstochowa, Mysłowice, Gniezno, Wołomin, Szamotuły, Tychy, Kraków, Limanowa, Olkusz, Czechowice – Dziedzice, Tarnów, Tarnowskie Góry, Zabrze, Wodzisław Śląski, Nowy Sącz, Zielona Góra, Międzyrzecz, Opole, Mikołów, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Jaworzno, Lublin, Oświęcim, Legionowo, Końskie, Kielce,Bytom, Jastrzębie Zdrój, Poznań, Olsztyn, Dzierżoniów, Wągrowiec, Słupca, Gorzów Wielkopolski, Skarżysko Kamienna, Myszków.

 Dla Was: 5:42 

2 komentarze:

  1. Wspaniale :-) Trzymam kciuki za powodzenie realizacji terapii, a przede wszystkim postępów w rozwoju Zoszki.
    Cieszę się, że wróciłaś do zdrowia :-)

    OdpowiedzUsuń