niedziela, 1 czerwca 2014

Dzień mamy i taty

Czwartek był dla mnie wzruszającym dniem. W Zoszkowym przedszkolu odbyło się przedstawienie z udziałem naszych dzieciaczków dedykowane wszystkim mamom i tatusiom.
Szczerze mówiąc zaparło mi dech jak zobaczyłam nasze smyki. W każdym szczególe było widać, że ciocie  przedszkolanki bardzo się starały, aby wszystko pięknie się udało - i tak właśnie było! Nie dało się nie zauważyć, że dzieci czuły się bardzo dobrze podczas mini widowiska na łączce. Starały się ładnie wypowiadać swoje kwestie, śpiewały, grały na instrumentach. 
A nasza Zosia? Grzecznie uczestniczyła w roli motylka w całym przedstawieniu. Nie dała sobie co prawda założyć ozdobnej opaski na główkę, ale za to wytrzymała z doczepionymi skrzydełkami, w których moim zdaniem bardzo jej do twarzy ☺ Po uśmiechu widać najlepiej jak było:


Po mini spektaklu czekały na rodziców ręcznie wykonane upominki oraz słodki poczęstunek. Zosia pochłonęła solidną porcję ciasta, po czym zaliczyła pląsy na rękach mamy. Ponieważ na tym etapie Zoszka była zajmująca i zaczęła intensywnie dawać znać, że jest zmęczona, zabrakło czasu na rozmowy z innymi rodzicami. Mam nadzieję, że niedługo będzie jeszcze okazja do spotkania, a póki co cieszę się, że po raz kolejny mogłam się powzruszać w przedszkolu, tym razem patrząc na kolorową łączkę :


5 komentarzy:

 1. Ale pięknie! Szkoda, że mnie i Ali tam nie było. A Zoszka-motylek jest przecudnej urody:)

  OdpowiedzUsuń
 2. czy nie mozna tak po prostu napisac .....w przedszkolu Zosi...sukienka Zosi itd
  czy musi byc Zoszkowe zosiowe.mamowe.Frankowe Straszne to

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluje bardzo konstruktywnej krytyki :) Skoro straszne to nie trzeba czytać... Można samemu napisać...
   Uśmiechu i radości życzę :)

   Usuń
  2. Pewnie, że można. Blog jest specyficzną formą pisaną i rządzi się swoimi - bardziej swobodnymi - prawami, z czego lubię korzystać.
   Blogów jest mnóstwo. Na pewno znajdzie się taki, w którym tych wszystkich strasznych form nie będzie :)Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Znów się powtórzę:) Śliczne jesteście dziewczyny! Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń