poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Kobieta zmienną jest :)

Czasem nic nie zapowiada, że zajęcia terapeutyczne czy rehabilitacyjne będą upływały w miłej atmosferze. Po prostu bywają dni, gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że nie będzie lekko i jedyne co można zrobić, to uzbroić się w cierpliwość. 
W takich chwilach najbardziej lubię się mylić. Gdy w głowie kotłuje się emocjonalna burza i zmęczenie stanem rzeczy, nagle - pstryk,  moje prognozy, że tak już chyba będzie do końca zajęć okazują się zupełnie nietrafione. Początek, owszem, upływa pod znakiem dąsów i buntów, ale z czasem dochodzimy do takiego stanu Zoszkowego ducha:
6 komentarzy:

 1. W końcu Kobitka pełną buziunią ("gębą" jakoś nie pasuje) ;) to humory musi mieć, a co!
  Kilka dni temu dołączyłam do grona czytelników (na co dzień jestem fanką Szymka z Łodzi), przeczytałam wszystkie wpisy od deski do deski....i podziwiam Mamę (Tatę też oczywiście) za pogodę ducha,optymizm i walkę z przeciwnościami losu, Frania za hart ducha w zdobywaniu przychylności Siostry, a Zosieńce mocno kibicuję i trzymam kciuki za postępy jakie zrobiła, robi i robić będzie, bo w to nie watpię - mając takie rodzinne wsparcie.
  Serdecznie pozdrawiam
  Kasia mama Antośka i Matyldy
  p.s. relacje z basenu są po prostu obłędne, a raczej to Zosia taka jest:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy serdecznie i zapraszamy do zaglądania na Zoszkowego bloga :)!
   I oczywiście dziękujemy za trzymane kciuki!
   A co do basenu - fakt - Zoszka wymiata :)
   Pozdrawiamy!

   Usuń
 2. A Zoszka coraz piękniejsza...

  OdpowiedzUsuń