wtorek, 14 stycznia 2014

Trendy 2014

W tym sezonie dominować będą formy proste, klasyczne, za to w kolorach odrobina szaleństwa wskazana☺ W skrócie: mamy łuski. 
W trakcie przymiarki na siedząco wydawały się dobrze dopasowane. Dziś zostały ocenione przez rące i oczy pani rehabilitantki. Już wiemy, że po dłuższym czasie niektóre miejsca Zoszkowych stóp są za bardzo ugniatane. Dodatkowo łuski, które powinny mieć kąt 90 stopni lub ciut mniejszy, wydają się mieć kąt rozwarty przez co zamiast stabilizować nogi w linii prostej, zostawiają zbyt dużo wolnego miejsca. Powodują przez to odginanie się nóg do tyłu i przeprosty w kolanach. Niby szczegóły, ale jednak mają kluczowe znaczenie dla prawidłowej postawy Zoszki.


 

Podsumowując, czeka nas powtórna wizyta w Bytomiu. Szczerze mówiąc nie wiem jak na takie łuski nanosi się poprawki, ale to już nie moje zmartwienie. Ważne, żeby leżały jak ulał. 
A wygląd mają chyba całkiem (jak na ortopedyczne sprzęty) znośny. Super, że chociaż plastikowe części są kolorowe. Trendy zobowiązują 

3 komentarze:

 1. wiesz fajnie, ze kolorowe, niefajnie, że niesolidna robota :-(( powodzenia , aby te łuski zrobili idealnie na cudne nóżki Zoszki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niefajnie, samą mnie to zaskoczyło, tymbardziej, że poprzednie łuski robione w tym samym miejscu leżały idealnie. Poprawimy i będzie dobrze (mam nadzieję).

   Usuń
  2. My się średnio w tym temacie znamy , ale pozdrawiamy :-)

   Usuń