niedziela, 2 września 2012

Jesienne planowanie

Jesień tuż tuż, a wraz z nią zgrywanie terminów zajęć, rehabilitacji i wizyt lekarskich.
Przed nami:
- ustalenie terminów zajęć z terapii SI (Integracji Sensorycznej), metody werbo - tonalnej  (wspierającej mowę), spotkań z logopedą, neurologopedą, z komunikacji alternatywnej AAC, logorytmiki.
- zgranie terminów rehabilitacji ruchowej (metoda Bobath, ćwiczenia w kombinezonach i w tzw. "Pająku") oraz zajęć na basenie.
- wizyty kontrolne u neurologa, okulisty, audiologa, kardiologa, neurochirurga.
- badanie tomograficzne głowy (już czas obejrzeć, jak się miewa zastawka i dren), USG brzuszka, badanie kontrolne krwi.
Do tego trzeba znaleźć czas na zwykłe życie, zjeść coś na ciepło, przespać się, czy ogarnąć dom od czasu do czasu, co by się dało normalnie funkcjonować J I jak tu znaleźć chwilę na zabawę i zwykłe dzieciństwo? Pewnie będzie jak zwykle - początek szalony, ale z czasem nabierzemy wprawy J


*****

Zoszka w asyście rodziców dotarła dzisiaj na "kawał dobrego Gospla", czyli koncert tyskiego chóru gospelowego "God's Property". Mała jak zwykle zadziwia w takich momentach. Jak już się oswoi z kilkoma pierwszymi perkusyjnymi taktami, ma się wrażenie, że naprawdę świetnie czuje muzykę, a taki koncert sprawia jej dużo radości. Mimo późnej jak na Zoszkowy rytm dnia pory, nasza Żabula słuchała chętnie do samego końca. Koncert był pełen Ducha, bardzo szczery, dodający otuchy i zapadający w serducho. Potrzebowaliśmy tego naszą całą małą rodzinną bandą. Polecamy i Wam  J3 komentarze:

 1. Kurcze,,, czytam od deski do deski wszystko co piszesz... Czy Wasza doba jest dluzsza od mojej??? Za kazdym razem kiedy wchodze na twojego bloga nie moge wyjsc z podziwu,,, jestescie tacy dzielni,,, Ja wiem ze dla Was to normalne (o ile mozna uzyc tego slowa) ale dla mnie to Wy jestescie bohaterami!!! Obiecuje przestac marudzic jak to mi ciezko i jaka to zmeczona jestem! :) Sciskam Was mocno

  Justyna - kuzynka twa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Doba niestety uparła się i nie chce mieć więcej niż 24h. Bohaterstwo żadne, chyba większości z nas brakuje czasu, tylko każdy ma inny młynek do ogarnięcia :) Nie jestem idealna i nie raz się wkurzam na taki stan rzeczy i ciągłą gonitwę. Życie. Ale cóż, głowa do góry i naprzód. Ściskamy bardzo mocno!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszamy więc na koncert gospelowy do Zabrza. 6-7.10 odbywają się tam warsztaty gospel:) 7go odbędzie się koncert finałowy. Po szczegóły, jeśli jesteście zainteresowani zapraszam na priv na fb :)Pozdrawiam Agnieszka L-Z ( sąsiadka hihi )

  OdpowiedzUsuń