poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Bądź gotowy dziś do drogi...

...drogi, którą dobrze znasz.
No pewnie, że znam. Jeżdżąc do różnych ośrodków mamy z Zosią niezłą ilość kilometrów na liczniku. Ale wyprawa z dwójką dzieciaków to jednak zdecydowanie inna bajka.
Poniżej matka Polka wersja combo (do pchania wózka, noszenia, karmienia, przewijania, wycierania noska itp. itd.) + dwa Bąble + dwie mamine torby (czytaj: jedna z rzeczami Zosi, a druga z Franiowymi).


Wspólny wyjazd na terapię da się ogarnąć, ale przyznaję, że wizja pakowania dzieci do auta gdy solidnie pada śnieg lub leje póki co przekracza możliwości mojej wyobraźni i powoduje częstoskórcz komór serca J

*****

Przedwczoraj po południu, ech, cóż to był za koncert! Na dwa głosy! Buczał na wysokich rejestrach Franek razem z Zosią. Moim zdaniem ładnie współbrzmią. Paskuda ze mnie, prawda J?

6 komentarzy:

 1. Wyglądacie profesjonalnie. Kilka takich wspólnych wypadów i będziecie mistrzami w organizacji grupowych wycieczek. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. to się nazywa organizacja! jesteś WIELKA :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo Mama! Grunt, to dobra organizacja pracy. :)

  Kiedy wracacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na zdjęciu trójca przed wyjazdem na terapię, czyli codzienny, poranny stan rzeczy :)
   Dłuższy wyjazd w tym roku odpada, w przyszłe wakacje nadrobimy zaległości ;)

   Usuń
 4. brawo! zimą nie przejmuj się, może trwająca wiele miesięcy poprzednia zima wyczerpała limit na wiele lat i już się nie powtórzy?

  OdpowiedzUsuń